24.02.2009
Nederlandse sterrenkoks proeven Tokio
Tokio is de laatste jaren tot een culinaire ’hotspot’ uitgegroeid. De lancering van de eerste Michelin-gids, vorig jaar, gaf de stad nog eens een extra imago-impuls. Nieuwsgierig geworden wilde een aantal Nederlandse chefkoks dat wel eens met hun eigen ogen zien. En proeven.

02.02.2009
Treeswijkhoeve wint beste huiswijn prijs 2009
Restaurant De Treeswijkhoeve in Waalre heeft In de categorie 3a : Elite restaurant aperitief - wit, de eerste prijs gewonnen. De geschonken huiswijn Brumont Gros Manseng- Sauvignon is volgens de jury de beste in zijn categorie.

02.02.2009
Sjuul Klinkert, Assistent sommelier wint 2e prijs Alliance Hennesy gastvrijheidsprijs 2009.
Sjuul Klinkert van sterrestaurant De Treeswijkhoeve in Waalre heeft tijdens de tiende Alliance Hennessy gastvrijheidsaward de tweede prijs gewonnen. Hij kreeg de prijs uit handen van Maurice Hennessy, de zevende generatie uit de cognacfamilie








